Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sectiune download meciuri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 8:19 am

Salut,trebuia sa deschid acest topic,voi pune demouri multe chiar vechi de un an de zile,sa mai radem de noi cum jucam inainte:) clanuri si clanuri si clanuri si meciuri:)veti mai vedea si vechi personaje pe care le veti recunoaste:)
Tot ce tre sa faceti e sa dati click pe linkul demo`ului pe care vreti sa`l downloadati,il copiati,il duceti in fisierul /cstrike/ si deschideti cs playdemo numelelademo.dem sau numelelademo.demo.
Puteti sa va lasati si pareri in cazul unor demo`uri.

Mai jos este linkul cu folderul unde sant 90 si ceva de demo`uri,dupa nume va puteti da seama care si cum:)
http://angelo.idle.ro/cstrike/demo/

Oricine are un demo ceva,sau meciuri hltv mai ales ,il invit sa mi le dea sa le pun acolo,rog aceea persoana sa`mi urmeze exemplul in vederea usurarii gasirii unui demo dupa nume.Exemplu :ssvsnoobs.dem .


Ultima editare efectuata de catre NovemberSRain in Lun Sept 28, 2009 1:54 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6404
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Super Idea   Sectiune download meciuri Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 12:35 pm

Super fain abea astept Laughing
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 3:54 pm

Bun meci SS vs CMB in zielele cand se imbunatarisera:)
Abia astept sa vad un meci SS vs RR
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6404
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Meci   Sectiune download meciuri Icon_minitimeJoi Iun 11, 2009 12:18 am

Am rezolvat de un meci 5vs5 3 planse Steam On cu clan G-Force

O sa postez mai multe detalii maine seara.
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeJoi Iun 11, 2009 7:32 am

N`au sanse,zilele astea is in forma.
Sus In jos
votk
Private
Private



Numarul mesajelor : 9
Puncte : 5603
Data de inscriere : 11/06/2009

Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeJoi Iun 11, 2009 9:03 am

Demo`uri foarte interesante..de pe vremurile bune Smile m`am uitat pe vreo 2 :X
Sus In jos
Guest
Vizitator




Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeJoi Iun 11, 2009 10:49 am

SS vs OCB 15-0 ...ce team aveam in ziua aia...si nu poti sa zici ca jucatorii de la ocb erau slabi,si pe premii se miscau bine,de fapt toti erau bunisori inafara de devil,Dumnezeu sa`l ierte ca ar fi fost un baiat bun.
Sus In jos
f0rest
Private
Private



Numarul mesajelor : 4
Puncte : 5338
Data de inscriere : 20/02/2010

Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeMier Feb 24, 2010 8:48 pm

ma scuzati dar demourile acestea sunt din cs 1.5? ca imi da o eroare cand incerc sa le deschid cu playdemo nume! ce sa fac?
Sus In jos
Guest
Vizitator




Sectiune download meciuri Empty
MesajSubiect: Re: Sectiune download meciuri   Sectiune download meciuri Icon_minitimeJoi Feb 25, 2010 12:27 am

1.6,tre sa scrii numele la demo corect
Sus In jos
 
Sectiune download meciuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DEMO`URILE DE LA MECIURI +HLTV+rezultate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Zona Download :: Sectiunea Download Demo-uri-
Mergi direct la: