Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA

In jos 
+5
c@t@1yn
alexux
ion
r4z
hacked
9 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 4:25 pm

Buna ziua dragii mei si bine v`am gasit.Tocmai am iesit putin de pe premii sa vad si eu aici cum e noul forum,cu greu m`am dezlipit de awp india dar eram curios sa vad care`i treaba:)
Putin despre premii am si eu cateva cuvinte.
A fost sv cu traficul cel mai mare din iasi,dupa statistici,eram fericit si bucuros si in ciuda acestor lucruri mi`au schimbat ip`ul pt securizare.Dupa ce avocata mea a citit contractul care il facusem cu ei ,pentru ca in mod normal nu au voie sa schimbe ip o data ce avem un contract unde se specifica ca ip este fix si se plateste in plus pt asta,totusi nu am avut ce face pentru ca schimbarea ip`ului meu si a celorlalti e un upgrade de retea.
Premii a avut de suferit si sufera si in ziua de azi din cauza acestor lucruri!Nu mai e ce a fost dar sper ca o sa`l punem pe picioare.Stiu ca ma considerati salos dar daca nu am vrut sa ma imprietenesc cu unii sau m`am comportat putin mai sever e pt ca nu suport gesturile si figurile pe sv,codatii,si in special cei care nu isi vad de treaba lor.Dupa mintea mea pe un sv de cs serios,de profesionisti,joci si cam atata tot,mai vb ,dar nu incontinuu si fara rost.Multa lume a invatat cs pe premii si nimeni nu o poate nega!Nu vreau sa scot ochii dar cata lume eu si baietii de pe premii nu am ajutat chiar si inafara cs`ului,au uitat toti,nu`i nimic!
Va pun la dispozitie un abonament mai mare pt internet,si va astept cu drag pe un sv clean ,trendy ,cool - ca sa vb si pe limba altora:))
Astept pareri sau ce aveti pe suflet sa`mi spuneti.

UPDATE SEPTEMBRIE 2009:
Salut am vrut ca sa inchid sv,din cauza unor probleme cu ip`ul iar + dns`ul adica numele la sv,dupa cum vedeti s`a schimbat tot,cine are bunavointa sa ajute serverul cu redirecte,e bine primit.


Ultima editare efectuata de catre NovemberSRain in Lun Dec 21, 2009 1:18 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6404
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Roger that!   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 8:49 pm

NovemberSRain a scris:
Buna ziua dragii mei si bine v`am gasit.Tocmai am iesit putin de pe premii sa vad si eu aici cum e noul forum,cu greu m`am dezlipit de awp india dar eram curios sa vad care`i treaba:)
Putin despre premii am si eu cateva cuvinte.
A fost sv cu traficul cel mai mare din iasi,dupa statistici,eram fericit si bucuros si in ciuda acestor lucruri mi`au schimbat ip`ul pt securizare.Dupa ce avocata mea a citit contractul care il facusem cu ei ,pentru ca in mod normal nu au voie sa schimbe ip o data ce avem un contract unde se specifica ca ip este fix si se plateste in plus pt asta,totusi nu am avut ce face pentru ca schimbarea ip`ului meu si a celorlalti e un upgrade de retea.
Premii a avut de suferit si sufera si in ziua de azi din cauza acestor lucruri!Nu mai e ce a fost dar sper ca o sa`l punem pe picioare.Stiu ca ma considerati salos dar daca nu am vrut sa ma imprietenesc cu unii sau m`am comportat putin mai sever e pt ca nu suport gesturile si figurile pe sv,codatii,si in special cei care nu isi vad de treaba lor.Dupa mintea mea pe un sv de cs serios,de profesionisti,joci si cam atata tot,mai vb ,dar nu incontinuu si fara rost.Multa lume a invatat cs pe premii si nimeni nu o poate nega!Nu vreau sa scot ochii dar cata lume eu si baietii de pe premii nu am ajutat chiar si inafara cs`ului,au uitat toti,nu`i nimic!
Va pun la dispozitie un abonament mai mare pt internet,si va astept cu drag pe un sv clean ,trendy ,cool - ca sa vb si pe limba altora:))
Astept pareri sau ce aveti pe suflet sa`mi spuneti.

<<< Asa cum a zis Angi :* =]
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 10:52 pm

ce`am facut?Smile)
Sus In jos
r4z
Private
Private
r4z


Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5543
Data de inscriere : 05/08/2009

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMier Aug 05, 2009 8:43 pm

ADEVARAT Angi si REspect pt cea ce ai realizat cu acest servar






Si da....am invatat cs pe premii si ma laud cu asta Mad :X :X
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 9:48 am

hh:D nu e vb neaparat de invata dar stilul de joaca e cam rar.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeLun Aug 17, 2009 4:32 pm

frumos forum domle Wink chiar daca nu pot juca cs (deocamdata) ma macina curiozitatea sa vad ce mai faceti.sper ca in curand sa ne putem duela pe un d2 ceva.numai bn si distractie placuta Smile
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMar Aug 18, 2009 10:28 am

ooo domnu` SWAT :)bine ai revenit,cati ani or fi trecut frate?
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMar Aug 18, 2009 3:57 pm

e nici ani Razz:P sa speram ca nu vor trece ani
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 10:38 am

Cum nu frate,ca`s ani deacuma:)de cand ne stim nu de cand n`ai mai trecut pe la noi.
Sus In jos
ion
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5595
Data de inscriere : 15/06/2009
Localizare : Iasi

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 4:13 pm

Angelino pune si tu ip-ul serverului aici ca sa stie lumea ce sa dea connect. La mine pe steam daca dau connect angelo.idle.ro imi spune ca nu gaseste serverul.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeSam Oct 24, 2009 4:24 pm

n`are cum,merge si de pe steam am intrat eu acuma si am facut test
89.41.195.47 e destul de usor de retinut
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 1:19 pm

GATA BAIETI si premii si anglelo is ale noastre pe vezi deacuma nimeni nu mai poate sa ne ia nimica.
Noutati,scuzati de dublu post:
- apare la fav si pe steam si pe non steam
-cei care au steam deacuma cand apasa tab li se vede si iconita
-merge mult mai bine sv
Sus In jos
alexux
Private
Private



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5388
Data de inscriere : 21/12/2009

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: cele mai tari premii online http://ipremii.com/index.php?r=h5Z9 ;)   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:27 pm

king
Sus In jos
c@t@1yn
Private
Private
c@t@1yn


Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5338
Data de inscriere : 26/02/2010
Localizare : iasi

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 11:27 am

bv angelo respect pt server Wink
Sus In jos
BuRn
Private
Private



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5287
Data de inscriere : 03/04/2010

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:18 pm

sall all mi sa cam facut dor de premii as vrea sa mai joc din cand in cand:P da am lag Sad
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 10:29 pm

SALUT SERVER TEMPORAR INCHIS,daca vrei ultimele noutati sv premii a ajuns f popular si era f frumos,asta pana sa imi scoata astia netul inainte de Paste sa ma lase asa pe uscat,asta le doresc si eu scuipale`as copii in gura .!!
Sus In jos
BuRn
Private
Private



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5287
Data de inscriere : 03/04/2010

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 11:38 pm

paste fericit angelo chiar mie dor sa mai joc pe premii acum ca imi merge cat de cat netu bn ,abia astept sa isi revina Mad
Sus In jos
Tynutza
Private
Private
Tynutza


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5285
Data de inscriere : 14/04/2010
Localizare : italia

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMier Apr 14, 2010 4:34 pm

angelo daca te rog poti sami dai si mie noul ip de counter plz Smile
Sus In jos
Piggeon
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
Piggeon


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 5557
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : Pitesti

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 10:03 pm

86.124.38.230:27015 noul ip !
Sus In jos
Tynutza
Private
Private
Tynutza


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5285
Data de inscriere : 14/04/2010
Localizare : italia

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 11:25 am

mersi mult
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5368
Data de inscriere : 25/07/2010

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 2:25 pm

Cel mai tare server de Counter-Strike 1.6 public este premii.idle.ro sau angelo.idle.ro, imi place la nebunie..oameni sunt de treaba si ce să mai e foarte tare.

RESPECT ANGELO SI ALTII CARE AU AJUTAT LA REALIZAREA SEVERULUI.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 9:00 am

s`a anuntat ca sv va fi inchis cateva zile ,imi renovez casa si nu pot sa las pc deschis ca ar intra tot praful in pc,ca se aranjeaza si camera unde e pc`ul cu sv.
Sv e deschis acum.
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5368
Data de inscriere : 25/07/2010

Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 12:45 pm

succes la renovare..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Empty
MesajSubiect: Re: Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA   Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA Icon_minitime

Sus In jos
 
Premii.idle.ro sau angelo.idle.ro - merg AMANDOUA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Bun venit pe Premii.idle.ro-
Mergi direct la: