Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 AStept si eu o explicatie,mersi.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 10:18 am

[AMXX] 08/22/2009 - 17:53:37: mARIO used command FUCKOFF on [cenzurat]
[AMXX] 08/23/2009 - 14:12:37: mARIO used command FUCKOFF on Dice
[AMXX] 08/23/2009 - 16:20:47: pG. .TNS used command FUCKOFF on Fabolous
[AMXX] 08/23/2009 - 16:20:51: pG. .TNS used command FUCKOFF on Fabolous
[AMXX] 08/23/2009 - 16:20:54: pG. .TNS used command FUCKOFF on Fabolous
[AMXX] 08/23/2009 - 16:21:59: pG. .TNS a folosit comanda UNFUCKOFF pe Fabolous
[AMXX] 08/23/2009 - 16:22:10: pG. .TNS a folosit comanda UNSMASH pe Fabolous
[AMXX] 08/23/2009 - 16:22:22: pG. .TNS a folosit comanda UNSMASH pe Fabolous#mzq#wall#aim
[AMXX] 08/23/2009 - 18:21:23: pG. .TNS used command FUCKOFF on cobr@

Aveti de gand sa goliti sv sau sa ma ajutati?
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6403
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeJoi Aug 27, 2009 5:37 pm

nu va inghesuiti... pe rand
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
nebulae
Private
Private



Numarul mesajelor : 15
Puncte : 5531
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : cluj napoca

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 5:29 pm

fuckoff?? de ce asa drastici ma baieti? va ia puterea adminului mintea??
baiatu ala tre sa isi instaleze iar cs-ul...oare merita pt ce a facut??
fiti cinstiti si drepti adminii mei Smile))
Sus In jos
daM!aNN.
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5397
Data de inscriere : 20/12/2009

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:09 am

Bla bla bla cu cs-u instalat am auzito de multe ori Un mini tutorial ca sa nuti mai dea admini fuck-off ceti trebuie instalat cs-u iar te ducin cstrike uned ai instalat cs-u cum ar veni si la steam/steampps//counter strike/cstrike

Si ai 2 cfg-uri si daca nu ai iti fci singur nu e mare branza ei unu depe net clasic fara scritprui no recoil,silent run,silent defuse.... aja si config.cfg si userconfig.cfg si le treceti aman2 pe readonly Smile cum se trece? Click dreapta pe unu din ele proprietati ri e o casuta read-only o bifati ( asta trebe sa le faceti la aman2 nu la 1 si sunt aman2 Smile)=)) )

App Daca nu aveti toate tastele aja datii in consola Unbindall si la Options/Keyboards Use Default si gta:|

Bft la frage Aja aveam si eo inainte cs dap De cand e steamu :X
Sus In jos
Guest
Vizitator




AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 12:59 pm

Damian cand ai sa inveti sa joci curat te mai lasam sa stai de vb cu noi
Sus In jos
daM!aNN.
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5397
Data de inscriere : 20/12/2009

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 1:01 pm

:-@ :-@ Am ajutat doar pt cei care tot instaleaza cs mereu Neutral omg am fac un mic tutorial pt ce cand o sa joc curat joc destul de curat Neutral 7 ani de cs cum dreq Neutral Defapt credeti ce vrei 1 v 1 lan si porma acuzatima Mz Very Happy Suspect
Sus In jos
Guest
Vizitator




AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 12:47 pm

Da Angelo 1 vs 1 cu tine,cu admin on pe sv ca tu curat nu esti.
Sus In jos
daM!aNN.
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5397
Data de inscriere : 20/12/2009

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 9:37 pm

oke Very Happy:D sambata ora 11 ok ? stati frate catzi fretzi spec fac demo poze orice vreti Smile sa vedeti ramane sambata 26 12 la ora 11:00??
Sus In jos
Guest
Vizitator




AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 11:01 pm

11 seara ,dimineata?cand?
Sus In jos
daM!aNN.
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5397
Data de inscriere : 20/12/2009

AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 11:18 am

ca am avut niste probleme de rezolvat 14 dupamiaza Smile z.zozole id meu add angelo sau tu sami dati sv



Mda nam cum juca o sa am lag.. eo am 2 calculatoare la acelas modem si tata downloadeaza un jok si un film si o sa am lag Neutral aja ca altadata Sad( maine ce ora sau cand puteti Sad


Ultima editare efectuata de catre daM!aNN. in Sam Dec 26, 2009 6:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Guest
Vizitator




AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 12:11 pm

angelo.idle.ro:27099 la 7 fara un sfert (seara)
Sus In jos
Continut sponsorizat





AStept si eu o explicatie,mersi. Empty
MesajSubiect: Re: AStept si eu o explicatie,mersi.   AStept si eu o explicatie,mersi. Icon_minitime

Sus In jos
 
AStept si eu o explicatie,mersi.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va astept la 5 vs 5 cu clanul meu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: