Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimbari radicale pt cei care vor admin!!

In jos 
+2
Cr3aToRu
dancbn
6 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 12:05 pm

Salut all asa cum m`am prezentat de atatia ani tot eu am ramas baieti ,am imbatranit cat de cat impreuna ,anii trec lucrurile cateodata merg cateodata nu merg bine.
In primu rand voi sterge toate cererile anterioare zilei de astazi,si voi lua in seama doar cererile de azi incolo.
Intampin niste probleme majore avand in vedere serverul si am decis sa il inchid dar la insistarile Dumneavoastra am luat hotararea sa mergem mai departe.
Nu cer pomana nu cer eu banii astia,atatia ani am jucat impreuna si stiti ca ma _ _ _ pe ei de bani,dar am si alte prioritati.
Ajungem la concluzia ca cine vrea admin mediu,pt ca admine mici nu dau,va plati o taxa de 10 lei lunar,iar pt cei care vor admine mari,ca al meu,15 lei(urasc sa vb in lei noi asta e).
Vom deschide cartea cu legile lui angelino si gasim astea:
-chiar daca iti iei un admin din asta platit la prima abatere pierzi adminul pe luna in curs,avand sansa sa ti`l iei inapoi luna viitoare
-daca esti admin pe sv si esti gasit in neregula,de genu nu este freezetime pe sv ,dar este o harta mare,vezi punctul 1.
-daca esti admin si injuri,jigniri mai usoare hai sa zicem ca mai merge=)),vezi punctul 1
-daca dai parola adminului,in caz ca ai nume pe admin,vezi punctu 1 te rog eu
-daca esti admin si esti prins cu prostii folosind chestii genu heal etc,vezi te rog toate punctele .
-daca esti admin si te certi cu ceilalti admini,e grav pune ochelari si citeste punctul 1

Cine vrea isi plateste adminul pe o perioada mai indelungata,fara nici o problema,dar citeste punctele=))
Orice reclamatie este insotita de un screenshot,dovezi,nu iau in calcul doar o reclamatie in scris.
Pentru modalitati de plata,cei din iasi o pot face cash,cei din alte orase o pot face via scrisorica,dar pot sa va trag teapa sa zic ca n`a ajuns,sau prin banca.
Succes!!
Legea asta se aplica oricui,deci se sterg toate adminele,nici macar lui fratemiu nu i`l las.
Sloturile vi le las pt ca le meritati,cei loiali care au intrat pe sv ani de zile.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 12:32 pm

1.Spaim@ ion - se pronunta,admin on.
2.danny(dan bursuc) - se pronunta,admin on.
Sus In jos
dancbn
Private
Private



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5582
Data de inscriere : 10/06/2009

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 12:41 pm

admin on b-) de 15 dinero.
Sus In jos
Cr3aToRu
Private
Private
Cr3aToRu


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5575
Data de inscriere : 18/06/2009

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 8:20 pm

uai da contu bancar ca sati trimit bani : Mad
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeMier Ian 20, 2010 8:23 pm

vb pe mess
Sus In jos
nebulae
Private
Private



Numarul mesajelor : 15
Puncte : 5532
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : cluj napoca

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:33 pm

un admin daca se poate pt nebulae
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 3:48 pm

admin on - nebulae se pronunta.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 10:11 am

achmed - admin on
Cr3atoru - admin on


Ultima editare efectuata de catre NovemberSRain in Sam Ian 23, 2010 10:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cr3aToRu
Private
Private
Cr3aToRu


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5575
Data de inscriere : 18/06/2009

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 10:21 am

ms frate...is achmed...mie nu`mi mere contu...am sa`mi fac altu... Mad
Sus In jos
neamtu
Private
Private



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5454
Data de inscriere : 16/10/2009

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 10:25 am

sall un admin pt neamtu se poate Stima o sa fiu tot mereu pe sv si cu ochii pe eii stima
Sus In jos
AchMed
Private
Private
AchMed


Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5357
Data de inscriere : 23/01/2010

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 10:26 am

ha..gata am cont:)) va disper de acuma>Smile
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 1:30 pm

neamtu citeste mai sus primul post.omfg,adminele nu se mai dau asa.
EDIT:
Andy admin on - a contribuit pt 2 luni.
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5378
Data de inscriere : 20/02/2010

Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 10:18 pm

admin pentru cionn daca se poate...app is nou pe forum Smile .....dar joc pe premii du prin noembrie 2009
Sus In jos
Guest
Vizitator




Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 12:37 pm

nu e nici un nou forum tot forumul asta e,ala e spam,l`a facut cineva la misto
Sus In jos
Continut sponsorizat





Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari radicale pt cei care vor admin!!   Schimbari radicale pt cei care vor admin!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbari radicale pt cei care vor admin!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» Cerere Admin
» cerere admin
» Cerere admin!
» cerere/admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii.IdLe.Ro :: Cerere Admin/Slot-
Mergi direct la: