Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu

In jos 
AutorMesaj
7uP
VIPVIP
7uP


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 5652
Data de inscriere : 16/06/2009
Localizare : Braila

plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Empty
MesajSubiect: plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu   plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Icon_minitimeMar Feb 02, 2010 3:19 pm

Numele tau: [sa stim si noi cine esti]:7uP
IP: [ca sa nu faci si cerere de unban daca ai luat ban]
Numele adminului: [sa putem lua masuri]:b0na si winterelu
Data: 2 februarie 2010
Mesaj catre administrator impotriva adminului respectiv: deci toata mapa aztec si pe nuke au stat fara se se uite pe codati vb pe mess stateau afk am strigat la bona toata mapa aztec sa se uite pe unu care avea wallsi tragea inainte sa ies si imi dadea cap direct prin perte si nu numai mie la mai multi pe mapa de nuke la fel;
ROG din SUflet sa se aranjeze cu adminii sa sa nu intri pe server si duapaia sa stea pe mess ca intra degeaba si nui prima data ,altfel se duce srv de rapa stateau 7 playeri spe si se jucau 15 si nu se lua nici o masura ocupau sloturile degeaba nici macara kick nu le dadeau si nu era decat bona admin atat spec si wint a stat 5 runde afk

Dovada: [ Se accepta doar screenprint la consola sau screenprint pe durata jocului]:nu am facut print screen da am martori intrebatii pe spiri si gimi si piggeon
Sus In jos
Guest
Vizitator




plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Empty
MesajSubiect: Re: plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu   plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 1:01 pm

vb pe mess
Sus In jos
Guest
Vizitator




plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Empty
MesajSubiect: Re: plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu   plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:41 am

bona un spart,winterelu e +1 nu ai treaba cu el:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Empty
MesajSubiect: Re: plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu   plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu Icon_minitime

Sus In jos
 
plangere impotriva lui Bona si SI Wintarelu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plangere impotriva unui Admin [ Exemplu ]
» Plangere 7up
» Plangere t.kbucsa
» Plangere Ars de ciuda
» Plangere byrdy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: