Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 luati masuri cu asta

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
debilu
Private
Private



Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5267
Data de inscriere : 23/04/2010

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeVin Apr 23, 2010 11:35 pm

nume:debilu
nume admin:ADMIN,are adresa de mess iully_hack
motiv:ieri noapte pe la 12,mi-a dat blind,dupa care mi-a facut si poze,pe care i le-am dat dupa care mi-a dat destroy+ban,dupa cum se vede din poze,nu stiu de ce
http://tinypic.com/r/hwyckl/5
http://tinypic.com/r/audusy/5
http://tinypic.com/r/yzbea/5
http://tinypic.com/r/k3ou82/5
Sus In jos
7uP
VIPVIP
7uP


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 5652
Data de inscriere : 16/06/2009
Localizare : Braila

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 8:26 pm

cred ca are motivele lui ADMIN de tia dat el bAn nu-ti dadea el degeaba stai linistit Wink What a Face
Sus In jos
andy
Private
Private



Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5449
Data de inscriere : 05/11/2009

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 8:10 pm

Ba baiatule ultimele 2 poze dc is mai mici Smile) ?
Sus In jos
pluS
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
pluS


Numarul mesajelor : 28
Puncte : 5633
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : Iasi :x

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeLun Apr 26, 2010 8:26 pm

Ma baiatule eu ti'am dat ban. Motivul ??? am stat 10 min sa dai 4 poze okay ?...apoi dupa ce mi le'ai dat nu puteam sa le vad ca pozele erau cv de genu roz...apoi pe forum ai postat 2 poze ..eu ti'am facut 4 si dc ai pus aia cu destroy de 2 ori ? probleme cu vederea ? Oricum cu ocazia ta am pierdut si adminul si am luat si ban Mad. Nu vreau sa mi se scoata banul ..dar am intervenit ca sa rezolvam problema pentru ca eu nu ma rog de cineva care cauta tot felu de motive ca sa ma acuze . Si app dc la tinta de la awp nu ai mijlocul ala ? punctul rosu ?
Sus In jos
Piggeon
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
Piggeon


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 5556
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : Pitesti

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeMar Apr 27, 2010 9:50 pm

pluS ca sa te lamuresc, in unele poze din cauza unor bug-uri de care Cs-ul nu duce lipsa se intampla ca tinta unei arme, awp/automata sa nu fie intreaga ci doar sa apara acele 2 linii. Nu este cod, stai linistit.

Pozele mici nu stiu din ce cauza sunt, sper ca nu ai folosit paint pentru micsorarea lor sau taierea unor anumite parti din ele. Asteptam sa intre Angelino care va lamuri treaba.
Sus In jos
debilu
Private
Private



Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5267
Data de inscriere : 23/04/2010

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 6:33 pm

ultimele 2 poze leam micsorat la uploadat,ca am net de la clicnet si mergea nasol;
plus ai stat 10 min,da eu iti dadeam buzz incontinuu,tu n-ai intrat;eu nu te acuz,da pune-te tu in locu meu,sa iei destroy nevinovat,ban nu era destul?
eu am win7 si n-are bitmap view inst,nu pot sa vad pozele care se fac,numai pot sa le dau pe mes,atat;plus da o adresa de yahoo ceva,ca sa ti le trimit,daca vrei
Sus In jos
Piggeon
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
Piggeon


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 5556
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : Pitesti

luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitimeJoi Apr 29, 2010 6:27 pm

Nu mai este nevoie sa trimiti acele poze. Situatia s-a clarificat. Spor la joaca !
Sus In jos
Continut sponsorizat





luati masuri cu asta Empty
MesajSubiect: Re: luati masuri cu asta   luati masuri cu asta Icon_minitime

Sus In jos
 
luati masuri cu asta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» citeste asta ange pls
» ange citeste asta pls
» daca windowsu cere genuine license baga asta si va updata in continuare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: