Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff

In jos 
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff Empty
MesajSubiect: Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff   Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 1:08 pm

Fiind fondatorul clanului | SS | alias Spaim@ acum ne cautam alt nume mai international si unic.
Membrii clanului :(voi incepe de la cel mai vechi la cel mai nou)
Angelo - veteran SS -cu nervii la pamant dar stie el ce zice si de ce zice,critic de cstrike(in sensul bun),tipa ,urla dar totul e spre binele vostru.Arma preferata:ak47,glock,deagle,seringa,usp,awp.Kill ratio <2 K/D.
Aliasuri - Anj,Angelo,Ange,Angelino,Sprayer(dau cu spray de gloante=))

SRe - veteran SS - ascultator dar suparacios,isi revine el mereu ,runde surpriza ,un membru important care pune in evidenta jocul,si se poate descurca in orice situatii.Arma preferata m4,famas
Aliasuri - sR3 ,sr3b0nici.

ion - veteran SS - e calm tace,nu are treaba cu nervii,arma preferata SMG(3-2),ciorditor de ACE,mereu ia el ultimul om si strica ACe la colegi

Ciupa - mini(veteran SS) - joc individual,vorbit 50% din meci la telefon,dar da bine cu deagle(nu tremura tinta=))))
Aliasuri : necunoscute

Votk - (mini) veteran SS - ba l`am dat afara,a revenit,ba a iesit singur,ne`am certat ne`am impacat,poate fi si din cauza ca santem nascuti in aceeasi zi si santem tari in gura amandoi(difera anul),e baiat bun joaca bine dar nu arata tot ce poate.
Arma preferata:m4,deagle.
Aliasuri :BaneTTe ,votkaru

sNR - mini(veteran) - un miniMe cum s`ar zice,o miniatura a lu Angelo,arma preferata m4a1,nivel ridicat de HS,rau de gura,dar ii trece,jucator in situatii de criza ,kill ratio <1 K/D
Arma preferata:m4,deagle
Aliasuri : ArsurA,Sendren

Nox - membru nou,face eco 3 runde dar stie ca nu face degeaba,are awp si suprasolicita click 1 ,kill ratio >= 1K/D
Aliasuri: i se mai zice si Nox the untouchable!!!
Arma preferata :awp

pNm-lol ;X - membru nou(e chiar misto numele),prieten bun cu nox,unde e nox e si el,de nedespartit unul de altul,arma preferata AWP(de asta nu mai joc eu cu polarul),e cuminte si joaca schema,nivel ridicat de zoom 1, radio >= 1 K/D
Aliasuri = unknown
Arma preferata :awp

Si nu in cele din urma,dar cel mai nou membru:
da da da - membru nou ,pe cale sa invete cs profesional,atent la orice sfat,runde surpriza,joc in colectiv si nu individual,rushuri cu succes. kill ratio :unknown
Arma prefeata:m4,ak47
Aliasuri:da

mai e Perry alias bogdan dar e plecat si inca nu dau detalii pana nu se intoarce.HF

Atasez poze cu baietii cat de curand cand am de la toti ca sa nu`mi bat capul individual:D

Intrebari sugestii,asteptam aici cu un replay,fara dublu post va rog!
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5367
Data de inscriere : 25/07/2010

Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff   Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff Icon_minitimeJoi Aug 05, 2010 11:31 am

frumos clan , membrii foarte buni ..BAFTA !!
Sus In jos
 
Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Va astept la 5 vs 5 cu clanul meu
» Cerere in clanul Spaim
» Logo Spaim@
» Provoc cl spaim@
» pentru Spaim@ Angelo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Provocari,Meciuri,Clanuri Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la: