Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin Citeste!!

In jos 
AutorMesaj
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5378
Data de inscriere : 20/02/2010

Cerere Admin Citeste!! Empty
MesajSubiect: Cerere Admin Citeste!!   Cerere Admin Citeste!! Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 7:59 pm

Joc Counter Strike cam de 2 ani , am jucat pe tot felu de servere dar in cele din urma am dat de premii acum 1 an !!
Exista o problema !!
Pe toate serverele pe care am jucat am prins resoect rapid in 1-2 saptamani ,dar pe premii chiar si dupa 1 an sunt tratat ca pe un simplu jucator uneori ca pe un _ _ _ _ _ !!
Nu vreu admin dala tare,dar as dori un helper sau ceva doar sa schimb harta si sa dau kick,slay,ban !!
Stau foarte mult pe server poate nu ma cunosteti pentru ca am jucat cu foarte multe nume cionn,mika ETC. acum sint s1lv1- si asa raman !!
Chiar daca nu va cunosc personal parca joc cu prieteni de toata viata !! M-am simtit bine alaturi de voi si chiar daca am fost cam porcos cateodata dar nu a fost din rautate ci din nervi !!
Multumesc !!
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5378
Data de inscriere : 20/02/2010

Cerere Admin Citeste!! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin Citeste!!   Cerere Admin Citeste!! Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:44 pm

ce tare cica raman silviu si acum sunt admis_k sau admis
Sus In jos
 
Cerere Admin Citeste!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» cerere admin
» Cerere Admin
» Cerere admin!
» admin cerere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii.IdLe.Ro :: Cerere Admin/Slot-
Mergi direct la: