Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Unban sunt nevinovat!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
suntcorect
Private
Private



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5137
Data de inscriere : 02/09/2010

Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 5:40 pm

wa angelo sunt spitZz ,credema te rog ca nu am jucat incorect ,nu am folosit nimic ilegal Sad
am mai folosit si eu coduri prima oara cand am inceput sa joc pe alte servere numele meu era hunter atunci si am fost prins
am luat destroy pe serverul ala apoi cand scapasem de destroy am intrat la tine pe server fara coduri fara nimic si aunci deoadata
Mi-a aparut pe ecran CODATUL DE PE {NU MAI STIU CE SERVER} Era 7up pe server si am luat destry iar de atunci nu am mai folosit nimic [pozele alea chiar nu le-am gasit stii ca nu le am cu astea] No No No No CREDE-MA PLEAS

hao pah


Ultima editare efectuata de catre suntcorect in Lun Sept 06, 2010 5:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
suntcorect
Private
Private



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5137
Data de inscriere : 02/09/2010

Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 5:43 pm

Am spus adevarul!!
Sus In jos
suntcorect
Private
Private



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 5137
Data de inscriere : 02/09/2010

Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 7:31 pm

eu zic sa -i scoateti banu =))
Sus In jos
7uP
VIPVIP
7uP


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 5653
Data de inscriere : 16/06/2009
Localizare : Braila

Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 6:39 pm

fara triplu post dobi si oricum numai angelo scoate banuri si stai linistit ca nuti dadeam eu destroy dak nu facea frag dupa blind ne lasi cu deastea:)
Va lingusiti putin si gata sunteti mielusei nevinovati si intra pe srv nici macar arma nu stie sa o tina bn in mana si da hs de la 50 m .Hai Cimentttt
Sus In jos
votk
Private
Private



Numarul mesajelor : 9
Puncte : 5603
Data de inscriere : 11/06/2009

Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeLun Sept 06, 2010 3:04 pm

Ce vrajeli ieftine are Smile))

Va pupa JEAN! :*
Sus In jos
Guest
Vizitator




Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:48 am

ok spitz imi cer scuze ca ai jucat cu cod si tragi jucatorii in jos(cei din romania) ,numai romanii si cu pakistanezii joaca cu coduri,de asta ne deosebim asa mult de restu lumii.
Imi mai cer scuze ca dupa 1-2-3 luni tot te`am tinut minte si ti`am dat destroy,poate te`ai schimbat si joci corect,lasa ip pt unban.
Scuze de intarziere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unban   sunt nevinovat!!! Empty
MesajSubiect: Re: Unban sunt nevinovat!!!   Unban   sunt nevinovat!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Unban sunt nevinovat!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog unban angelo te rog unban nam vrut imi cer scuze
» Unban plz de tot :D
» Unban :) plz plz plz
» Unban plz ...:D
» UnBan plz :(

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii.IdLe.Ro :: Cerere Unban-
Mergi direct la: