Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cere unban

In jos 
AutorMesaj
stai jos !
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5025
Data de inscriere : 29/12/2010
Localizare : iasi

cere unban  Empty
MesajSubiect: cere unban    cere unban  Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 4:33 pm

name : stai jos !
steam id : esty_inapt
deci azi mi.am luat o data destroy si odata fuck-off de ala . deci incetati va rog eu frumos ! cum imi poti da ban cand am steam frate Neutral dece mi l.am mai cumparat sa jocu cu coduri pe el nu ganditi oleaca doamne ! cum sa imi dai ban ! frate . tu nu vezi cum ma misc ca joc la casti aud pasii tot stiu exact unde este ! stiu jocul ! da nai cu cine .. frate ! scoateti.mi banu fratilor ca nu e corect !
uitativa mai atent faceti poze . cereti poze nu imi dati flesh-uri in spate le iau pe jumate si dupa imi zici ca nu iau flash-urile ! jucatori ce sa mai zic
Sus In jos
Guest
Vizitator




cere unban  Empty
MesajSubiect: Re: cere unban    cere unban  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 11:53 am

el joaca toata harta la pas stie si el sa sara ca tot prostu face si e l un bunny - facem aplauze pt inca un f0rest,dar un forest mic cat un gandac intr`o bucatarie mare=))))))))
Sus In jos
 
cere unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog unban angelo te rog unban nam vrut imi cer scuze
» unban elv!s
» UNBAN me pls :D !
» Unban plz ...:D
» uNbaN plEasE !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii.IdLe.Ro :: Cerere Unban-
Mergi direct la: