Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ban permanent stai jos !

In jos 
AutorMesaj
stai jos !
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5024
Data de inscriere : 29/12/2010
Localizare : iasi

ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 1:08 pm

in primul rand angelo ! pe langa faptul ca se oftica mai este si slab frate, deci crede.ma nu are o treaba cu counter-strike . si mai e si owner Smile))) doamne eu il intreb frumos daca din spawn putea sa imi dea slay . am spus deci am simtit ceva . si el ban permanet si mai da si smashed . ce sa-i cer ! asta e varsta lui . pacat ca merge foarte bine serverul si aici joaca majoritatea under 16 care la astea daca le.ai dat un cap prin peret pffff so codu ce il ai ! slabi !
Sus In jos
stai jos !
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5024
Data de inscriere : 29/12/2010
Localizare : iasi

ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: Re: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 1:38 pm

imi cer scuze imi retrag vorbele eram nervos Neutral angelo chiar este de treaba >Very Happy<
Sus In jos
Guest
Vizitator




ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: Re: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 11:52 am

ma panaramo dar nici nu m`am considerat vreodata bun,nu ai dat o singura data din spawn si se stie ca la awp map dam direct ca nu stam sa`ti desenam ca nu trebuie sa dai din spawn.Joaca tu cs acolo sa fii bun no-liferule care esti ,ca`s eu bun sau nu`s bun nu citeste nimeni literele care ies dintr`un singur om,de fapt nici om nu esti,esti vreun maltratat de parinti:)))ai ban
Sus In jos
stai jos !
Private
Private



Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5024
Data de inscriere : 29/12/2010
Localizare : iasi

ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: Re: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 11:57 am

ok.mersi pt ban. chiar sufar ca mi.ai dat ban Smile)))) ramai cu under16 si joaca.te si el mai dai si admin Neutral si la primul cap prin perete poze ban Smile)) generatia facebook .ce sa le ceri . salut angelo chiar imi placea serverul mergea bine . dar daca vrei sa stii am ip rotabil deci imi dai ban la nesfarsit .darr nu mai intru ca sa iti fac tie pe plac. hai salut o zi buna
Sus In jos
Guest
Vizitator




ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: Re: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 11:58 am

pai vezi ca esti un catel care latra de aiurea?Smile))))))))))abis stii ca ai ip rutabil si faci plangere pe forum doar ca sa faci posturi.hf
Sus In jos
Continut sponsorizat





ban permanent stai jos !  Empty
MesajSubiect: Re: ban permanent stai jos !    ban permanent stai jos !  Icon_minitime

Sus In jos
 
ban permanent stai jos !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» stai jos ! smashed

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: