Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatie [SS] Mandrake

In jos 
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 7:01 pm

Numele tau: dau bine la low
IP: nu am luat ban ca sa-mi postez ip-ul.
Numele adminului: [SS] Mandrake
Data:3.07.2009
Mesaj catre administrator impotriva adminului respectiv: vreau ca owneru sa-i explice cum se admineaza si la ce se foloseste adminul.multumesc.

Dovada:Reclamatie [SS] Mandrake Adminratat.th
Reclamatie [SS] Mandrake Adminratat2.th
Pentru asa ceva am primit llama deci vreau sa-mi explice si mie cu ce l-am jignit sau dak am gresit eu cu ceva # ma friend am fost admin pe multe servere si ca sfat de_Train la 6 vs 4 cu 2 afk cum jucam noi era cam prea mare harta dar np.doresc si eu sa-si lase lumea o parere aici si dak am gresit eu ok imi cer scz Wink
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6403
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 8:02 pm

1. trebuia sa faci screen si la ce ai commentat si acuzat inainte de asta

2. da da o sa ii zic sa se fereasca de glock tau


Inainte de a posta te rog frumos citeste regurile forumului!
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeVin Iul 03, 2009 8:28 pm

salut o sa iau masurile necesare vb eu personal cu mandrake,oricum vroiam sa te intreb aliasurile si scripturile alea te ajuta des la cs?mai ales pe valve?
Sus In jos
Guest
Vizitator




Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 7:15 am

Dea unu la mana nu sunt pe valve si 2 "alias invalid" si era alias de bunny-hop in fine oricum alias-urile le-a dezactivat valve nu mai functioneaza.pentru primul admin ce am comentat? am zis doar k de_train e prea mare pentru 6 vs 4 @ asta inseamna k am comentat?vreau si eu sa mi se zica dak in calitate de player pe acest server poti sa spui ceva apropos dak nu ai incredere in print-urile mele mane uita-te pe logs-urile serverului si te vei convinge k inafara de ce am scris in print-uri nu am mai zis nimic altceva.
Sus In jos
hacked
Gunnery Sergeant [Rank 3]
Gunnery Sergeant [Rank 3]
hacked


Numarul mesajelor : 137
Puncte : 6403
Data de inscriere : 09/06/2009
Localizare : London

Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 4:57 pm

dau bine la low,

multumim pentru vizita dar pentru postarea si uploadarea fisierele cu numele de "adminratat" si respectiv "adminratat2" ai fost dezactivat pentru 30 de zile conform regurilor de pe forum respectiv Upload & Post

Topic Closed!
Sus In jos
https://premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitimeSam Iul 04, 2009 9:25 pm

lasa`l wai.nu stie care`i treaba.
Low care`i motivu pentruc are vrei sa joci asa de des la noi?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie [SS] Mandrake Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie [SS] Mandrake   Reclamatie [SS] Mandrake Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie [SS] Mandrake
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» reclamatie
» Reclamatie . POLICE
» Reclamatie Andy
» Reclamatie Andy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: