Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 meci bdF vs SaS

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 8:49 pm

Swat e prietenu meu si ne stim de mai de mult,ne stim si personal etc,altele si altele.
Va rog sa luati demo asta,si sa imi spuneti daca eror ala are wall,eu zic ca are,ca si unii membrii SaS.
La meci nu este admin,dar baietii in timpul meciului au insistat sa ii dau un blind,i`am dat blind din consola de la sv,in timpul unei runde.Precizez ca nu am fost deloc in dezavantaj si aceasta tema nu este deschisa pentru ca ne ofticam sau ceva,vrem doar sa se joace curat,eu si clanul meu si cred ca si restu` lumii.

Am copiat din consola jocului momentul cand i`am dat blind lui eror asta ,eronalas in gura(scz de limbaj),si pana in momentul cand m`am logat pe server cu adminul ca nu mai rezistam,si a trebuit sai dau fuckoff etc.Precizez ca dupa ce a luat blind,a facut un frag,daca vreti sa stiti momentul cand a luat blind,este cu o tura inainte sa ma duc sa ii omor pe varianta pe aia 3 ct care erau in x1,printre care si eror care tragea de zor:)))
er
Jukatorul ">SaS< er0r" a fost blind-at
(Counter-Terrorist) >SaS< s1mp* : jucati cum stiti eu iau io pauza
(Counter-Terrorist) >SaS< er0r : eu b
(Terrorist) -bdF- yoz : care mai juca pe premii cu sunet si wall
] 06/12/2009 - 21:22:14:
(Counter-Terrorist) >SaS< shadoW^ ;x : a
(Counter-Terrorist) >SaS< er0r : aaa
(Counter-Terrorist) >SaS< shadoW^ ;x : bmb scara
*DEAD*(Counter-Terrorist) >SaS< x.rED : =)) s1mo
*DEAD*(Counter-Terrorist) >SaS< s1mp* : ucum draq nu moare mm
*DEAD*(Counter-Terrorist) >SaS< shadoW^ ;x : smf
(Counter-Terrorist) >SaS< ZaRa*by zu zu : eu singur b
(Terrorist) -bdF- BmW : bun
(Terrorist) -bdF- -1 : ms
(Counter-Terrorist) >SaS< x.rED : he lung
(Terrorist) -bdF- Minimalized : 3 acolo si nu tine 1 scaritza:|
L 06/12/2009 - 21:23:42: [admin.amxx] Login: "-bdF- Angelo<10><VALVE_ID_PENDING><>" became an admin (account "-bdF- Angelo") (access "abcdefghijklmnopqrstu") (address "89.34.41.103")
(Counter-Terrorist) >SaS< ZaRa*by zu zu : ai wall
L 06/12/2009 - 21:23:47: [adminchat.amxx] Chat: "-bdF- Angelo<10><VALVE_ID_PENDING><>" say "eror joaca cu blind"

Download de aici : http://premi.idle.ro/cstrike/demo/eror.dem

joaca atent si cu wall,dar are scapari si se da de gol,pt el e deajuns sa stie unde e dusmanul.
Incepand cu runda a 4`a cand SaS joaca la ct ,el are blind.
Sus In jos
votk
Private
Private



Numarul mesajelor : 9
Puncte : 5603
Data de inscriere : 11/06/2009

meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 7:25 am

Eu nu ma pronunt dupa demo...dupa demo sincer sa fiu si cred ca asta vor zice si altii nu prea iti dai seama...dar faza cu blindul...nu cred ca ai minti deoarece aveati avantaj de vreo 6 runde ..plm...am sa vb cu zara si cu swat knd vine si vom lua o decizie ..in privinta lui Smile
Sus In jos
Guest
Vizitator




meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 8:54 am

n`a folosit wall ca sa faca fraguri,a folosit ca sa protejeze team`ul:)
Sus In jos
pluS
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
pluS


Numarul mesajelor : 28
Puncte : 5634
Data de inscriere : 14/06/2009
Localizare : Iasi :x

meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:55 pm

Parerea mea este ca "er0r" trebuie banat si cei si "SaS" sa aiba grija cu jucatori care ii ia in clan . Daca era in cupa clanul trebuia eliminat .
Sus In jos
Guest
Vizitator




meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 8:51 am

pluS a scris:
Parerea mea este ca "er0r" trebuie banat si cei si "SaS" sa aiba grija cu jucatori care ii ia in clan . Daca era in cupa clanul trebuia eliminat .
Nu intra saracu ala de error pe premii,nu stie el cum sa dea connect pe un sv ca asta:))nici nu stie cum sa aleaga echipele pe sv premii.Daca era cupa obligatoriu era admin spectator,care stie ca personajele noi trebuie verificate pana peste cap,in exces.
Sus In jos
eNNoR
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5260
Data de inscriere : 14/05/2010

meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 10:18 pm

Imediat vad eu demoul cu wall si va spun
Sus In jos
eNNoR
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5260
Data de inscriere : 14/05/2010

meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 11:05 pm

SaS er0r folosea wall 100% demo vzt de mine cu ogc special!!! incerca sa ascunda ca nu are wall dar nu prea la lasat bdf yoz sa miste:))
Sus In jos
Guest
Vizitator




meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 8:27 am

ennor:))da`l in branza,e vechi topicul
Sus In jos
Continut sponsorizat





meci bdF vs SaS Empty
MesajSubiect: Re: meci bdF vs SaS   meci bdF vs SaS Icon_minitime

Sus In jos
 
meci bdF vs SaS
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sectiune download meciuri
» Provoc cl spaim@

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Zona Download :: Sectiunea Download Demo-uri-
Mergi direct la: