Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 intrebari catre admini

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cerebel_Distrus
Private
Private
Cerebel_Distrus


Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5593
Data de inscriere : 18/06/2009

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 3:34 pm

acum ceva vreme tin minte ca nu se dadea rr live decat dupa terminarea primei runde. nu se poate reveni la aceasta regula?
si de asemenea, nu se poate schimba harta la inceputul/sfarsitul unei runde si nu in mijlocul ei?si apropo...schimbatul hartii doar dupa vot mai este regula? Twisted Evil
Inainte stiu ca erau reguli....acum nu toata lumea le respecta...nu stiu ce sa mai inteleg....
nu stiu daca am postat unde trebuie dar....ar trebui o sectiune de sugestii sau ceva de genul
Sus In jos
Guest
Vizitator




intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 10:08 am

Legile exista dar daca un admin experimentat are de luat o decizie(nu in bataie de joc) el are acest drept,dupa ce e stat bine si a analizat harta si stilul de joaca de pe harta de exemplu sant 30 de jucatori pe sv si el baga cbble,dar nu la toata lumea i s`a copiat harta corecta,pt ca de multe ori sant harti cu probleme,sau nu le place la altii harta,poate sa schimbe in alta harta pentru buna starea serverului.Bine inteles ca mai exista si alte mii de exemple.
In legatura cu rr`ul eu zic ca ar trebui si este necesar doar dupa prima runda nu mai tarziu nu mai devreme,dar sant cazuri si cazuri cand mai ramane cate unu care nu pazeste bmb,ea fiind plantata,cand e plantata dar aia nu se duc la defuse.
Sus In jos
Cerebel_Distrus
Private
Private
Cerebel_Distrus


Numarul mesajelor : 6
Puncte : 5593
Data de inscriere : 18/06/2009

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 10:27 am

ok...inteleg daca e harta cu probleme...sau sunt prea multi... dar cand sunt harti arhicunoscute gen d2 si inferno...de multe ori am patit,la 2 harti consecutive de genul asta, pe final de harta sa schimbe in mijlocul rundei si la distanta de 1-2 min, in mijlocul primei runde din harta noua, sa dea rr... Twisted Evil ... joy killer...
Sus In jos
Guest
Vizitator




intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 10:43 am

si adminii astia ,cere unu rr si mai e si insistent "rr rr rr da rr",adminu chiar o ia in serios.
Sus In jos
buburuza
Private
Private



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5270
Data de inscriere : 17/04/2010

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:00 pm

am jucat azi pe premii.idle.ro si mia dat un admin destroy ...pt ce motiv? vreau sa stiu si eu si fara poze fara nim e nnormal asa ceva?
Sus In jos
Guest
Vizitator




intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:06 pm

da este f normal iti tremura tinta f mult atunci cand trageai intr`un om,martori sunt jucatorii de pe sv plus unii admini gen Piggeon ,Angelo ,si radu
Sus In jos
nebulae
Private
Private



Numarul mesajelor : 15
Puncte : 5531
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : cluj napoca

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:18 am

buburuza....astia cand intra pe srv ca nu-i vad niciodata...
Sus In jos
nebulae
Private
Private



Numarul mesajelor : 15
Puncte : 5531
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : cluj napoca

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:29 am

pana la urma se da sau nu rr l harta mica??? gen snow, circular, aim etc
Sus In jos
Guest
Vizitator




intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeMar Mai 11, 2010 11:02 am

NUUUU
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5367
Data de inscriere : 25/07/2010

intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeJoi Aug 05, 2010 8:51 am

eu stiam ca pe toate serverele pe snow, aim_map, awp_india, 35hp etc. pe hartile astea mici nu se da rr..
Sus In jos
Guest
Vizitator




intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:39 am

nu se da rr live pt ca este un bug la sv si pica serveru.nu e problema ca se deschide singur inapoi,dar nu ajuta serverul cu nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat





intrebari catre admini Empty
MesajSubiect: Re: intrebari catre admini   intrebari catre admini Icon_minitime

Sus In jos
 
intrebari catre admini
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admini Serverului premii.idle.ro
» Angelo sau alti admini citi mesajul va rog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: