Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Angelo sau alti admini citi mesajul va rog

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
eNNoR
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5260
Data de inscriere : 14/05/2010

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 10:55 pm

De fel sunt cam tare in gura cea ce ma strica deoarece am acuzat pe cineva de wall si angelo m-a pedepsit cu ban mi se apre cam dur!!! dar imi cer scuze fata de ceilalti deoarece mi-am pierdut skillul de cand numai joc pe premii plz unban va rog din suflet fara niciun misto!! IP:93.120.72.18
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5378
Data de inscriere : 20/02/2010

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 12:01 am

scotetii ma banu Smile) ca nu e baiat rau Smile mai face el pe nebunu !! afro
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5368
Data de inscriere : 25/07/2010

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 6:52 pm

Eu unu sunt pro..
Sus In jos
7uP
VIPVIP
7uP


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 5653
Data de inscriere : 16/06/2009
Localizare : Braila

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 9:07 am

raspunsul il are angelo da ennor mai usor cu injuratu pe srv si cu tupeurile Wink respecta si vei fi respectat
Sus In jos
eNNoR
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5260
Data de inscriere : 14/05/2010

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 10:32 pm

da 7up stiu dar nu am injurat ca nu sunt golan am acuzat pe cineva de wall si cred ca chiar avea oricum numai conteaza scoatee o data ban Smile)))
Sus In jos
7uP
VIPVIP
7uP


Numarul mesajelor : 38
Puncte : 5653
Data de inscriere : 16/06/2009
Localizare : Braila

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 11:03 am

sa astteptam sa vedem ce zice angelo Wink el are ultimul cuvant Very Happy
Sus In jos
votk
Private
Private



Numarul mesajelor : 9
Puncte : 5603
Data de inscriere : 11/06/2009

Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeLun Sept 06, 2010 3:21 pm

sincer nici nu il cunosc...poate o fi jucat cu alt nume ! :d Ce fain e sa iti readuci aminte parola la cont ) HH . Peace all :*

Va pupa JEAN! :*
Sus In jos
Guest
Vizitator




Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:46 am

salut ennor,santem satuli de romani cu nivel scazut care mor dupa un perete ,sau suspecteaza pe cineva de wall,nu zic ca esti slab sau ceva ca nu te jignesc aici pe forum,dar va rog lasati jucatorii mai buni sa joace sa avanseze,nu ii trageti inapoi.
Tu daca omori pe cineva si esti acuzat de wall,coduri,nu disperi si cauti alt sv?
Acuzand aiurea oameni care ii stiu de ani de zile,imi dai restu oamenilor afara de pe sv.
Sa imi zici daca mai ai ban.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Empty
MesajSubiect: Re: Angelo sau alti admini citi mesajul va rog   Angelo sau alti admini citi mesajul va rog Icon_minitime

Sus In jos
 
Angelo sau alti admini citi mesajul va rog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intrebari catre admini
» Admini Serverului premii.idle.ro
» intrebare pt angelo
» va rog unban angelo te rog unban nam vrut imi cer scuze
» pentru Spaim@ Angelo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii.IdLe.Ro :: Cerere Unban-
Mergi direct la: