Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 o problema!!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
yacrazvan_87
Private
Private



Numarul mesajelor : 1
Puncte : 5253
Data de inscriere : 06/05/2010

o problema!!!! Empty
MesajSubiect: o problema!!!!   o problema!!!! Icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 2:45 pm

joc de cateva zile pe servarul vostru si nu sunt codat. astazi m-am lovit de mania unor admini care mi-au dat blinduri repetate si dupa aia am ramas cu ecranul alb. frumos din partea adminilor ar fi sa faca un demo sau sa-mi faca poze dupa care sa-mi dea ban dak nu sunt in regula sau sa anunte pe servar ca-s curat ca sa nu-mi mai dea si alti admini blind. inca o problema ar fi ca un admin mi-a cerut intr-o dimineatza niste poze dar eu nu aveam nici o poza salvata si nici nu am auzit sa fi facut vreun zgomot ca si cum as fi fost pozat. dak esti un jucator bunicel si joci la sunet, trebuie sa fii eliminat cu orice pret sau sunt caz izolat?
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5367
Data de inscriere : 25/07/2010

o problema!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o problema!!!!   o problema!!!! Icon_minitimeVin Aug 06, 2010 1:47 pm

daca ai dovezile e chiar bine..
Sus In jos
Guest
Vizitator




o problema!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o problema!!!!   o problema!!!! Icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:38 am

salut razvan,ar trebui sa multumesti din suflet adminilor pt ca isi fac treaba,si asa cum te controleaza pe tine asa sunt controlati toti,eu ca owner nu am nici o protectie impotriva adminilor,deci pot fi controlat si eu,sant deschis acestui lucru.e o munca continua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





o problema!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o problema!!!!   o problema!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
o problema!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema AMX MODX !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Plangeri impotriva adminilor-
Mergi direct la: