Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Bun Venit!

Staff-ul premii.idle.ro te roaga sa te inregistrezi/connectezi !

Ai nevoie de admin? PM:| man4premii |
Forum official premii.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Clanul Spaim@,membrii +mult staff

In jos 
+4
Daniel
Piggeon
.coxx
gongescu
8 participanți
AutorMesaj
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 3:14 pm

Fiind fondatorul clanului | SS | alias Spaim@ acum ne cautam alt nume mai international si unic.
Membrii clanului :(voi incepe de la cel mai vechi la cel mai nou)
Angelo - veteran SS -cu nervii la pamant dar stie el ce zice si de ce zice,critic de cstrike(in sensul bun),tipa ,urla dar totul e spre binele vostru.Arma preferata:ak47,glock,deagle,seringa,usp,awp.Kill ratio <2 K/D.
Aliasuri - Anj,Angelo,Ange,Angelino,Sprayer(dau cu spray de gloante=))

SRe - veteran SS - ascultator dar suparacios,isi revine el mereu ,runde surpriza ,un membru important care pune in evidenta jocul,si se poate descurca in orice situatii.Arma preferata m4,famas
Aliasuri - sR3 ,sr3b0nici.

ion - veteran SS - e calm tace,nu are treaba cu nervii,arma preferata SMG(3-2),ciorditor de ACE,mereu ia el ultimul om si strica ACe la colegi

Ciupa - mini(veteran SS) - joc individual,vorbit 50% din meci la telefon,dar da bine cu deagle(nu tremura tinta=))))
Aliasuri : necunoscute

Votk - (mini) veteran SS - ba l`am dat afara,a revenit,ba a iesit singur,ne`am certat ne`am impacat,poate fi si din cauza ca santem nascuti in aceeasi zi si santem tari in gura amandoi(difera anul),e baiat bun joaca bine dar nu arata tot ce poate.
Arma preferata:m4,deagle.
Aliasuri :BaneTTe ,votkaru

sNR - mini(veteran) - un miniMe cum s`ar zice,o miniatura a lu Angelo,arma preferata m4a1,nivel ridicat de HS,rau de gura,dar ii trece,jucator in situatii de criza ,kill ratio <1 K/D
Arma preferata:m4,deagle
Aliasuri : ArsurA,Sendren

Nox - membru nou,face eco 3 runde dar stie ca nu face degeaba,are awp si suprasolicita click 1 ,kill ratio >= 1K/D
Aliasuri: i se mai zice si Nox the untouchable!!!
Arma preferata :awp

pNm-lol ;X - membru nou(e chiar misto numele),prieten bun cu nox,unde e nox e si el,de nedespartit unul de altul,arma preferata AWP(de asta nu mai joc eu cu polarul),e cuminte si joaca schema,nivel ridicat de zoom 1, radio >= 1 K/D
Aliasuri = unknown
Arma preferata :awp

Si nu in cele din urma,dar cel mai nou membru:
da da da - membru nou ,pe cale sa invete cs profesional,atent la orice sfat,runde surpriza,joc in colectiv si nu individual,rushuri cu succes. kill ratio :unknown
Arma prefeata:m4,ak47
Aliasuri:da

mai e Perry alias bogdan dar e plecat si inca nu dau detalii pana nu se intoarce.HF

Atasez poze cu baietii cat de curand cand am de la toti ca sa nu`mi bat capul individual:D

Intrebari sugestii,asteptam aici cu un replay,fara dublu post va rog!
Sus In jos
gongescu
Private
Private
gongescu


Numarul mesajelor : 7
Puncte : 5447
Data de inscriere : 03/11/2009

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 4:38 pm

Ciupa - mini(veteran SS) - joc individual,vorbit 50% din meci la telefon,dar da bine cu deagle(nu tremura tinta=))))
Aliasuri : necunoscute



mor de ras =))
Sus In jos
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 5:03 pm

Smile)
pt fani duminica la ora 14:00 cei cu steam pot sa vada un meci national in cupa ASL 188.212.105.7:27020
Sus In jos
.coxx
Private
Private
.coxx


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5217
Data de inscriere : 09/06/2010
Localizare : braila

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 5:05 pm

buna caracterizare a lu' cIUPA Laughing
Sus In jos
Piggeon
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
Piggeon


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 5556
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : Pitesti

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 3:12 pm

Si cand se fac recrutari ?

Eu sunt fan Sr3 si Ciupa.
Sus In jos
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 6:13 pm

nu se mai fac avand in vedere ca santem destui
Sus In jos
.coxx
Private
Private
.coxx


Numarul mesajelor : 2
Puncte : 5217
Data de inscriere : 09/06/2010
Localizare : braila

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 6:35 pm

poze cand vei atasa cu ei? is curios sa'i vad Very Happy
Sus In jos
Piggeon
Private [Rank 2]
Private [Rank 2]
Piggeon


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 5556
Data de inscriere : 27/08/2009
Localizare : Pitesti

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 10:27 am

Eu vreau sa-l vad pe sNR Laughing.


Ultima editare efectuata de catre Piggeon in Sam Iun 26, 2010 9:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Daniel
Private
Private
Daniel


Numarul mesajelor : 5
Puncte : 5226
Data de inscriere : 09/06/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: aa   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 3:27 pm

haha ciupa=))
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5377
Data de inscriere : 20/02/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 9:46 pm

ai jucatori cu potential !! bafta !!
Sus In jos
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 6:54 pm

din pacate nox si pnm au suferit un accident,Dumnezeu sa`i ierte!
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5377
Data de inscriere : 20/02/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 7:30 pm

au murit ma ?? !! :O saracii !!
Sus In jos
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 11:32 am

pai mergeau de mana si a dat un tir peste ei.
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5377
Data de inscriere : 20/02/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 1:22 pm

=)) eiii na !!
Sus In jos
eNNoR
Private
Private



Numarul mesajelor : 10
Puncte : 5259
Data de inscriere : 14/05/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 10:48 pm

e gluma cu tiru nu?
Sus In jos
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 12:38 am

nu frate..e serios. uite aici filmare de la inmormantare :https://www.youtube.com/watch?v=OUpi7mTTS_0
Sus In jos
cionn
Corporal
Corporal
cionn


Numarul mesajelor : 33
Puncte : 5377
Data de inscriere : 20/02/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 11:42 am

da clar Smile) te-ai certat cu eii si dasta zici asa lol! #LOL
Sus In jos
m1cKu
Lieutenant
Lieutenant
m1cKu


Numarul mesajelor : 163
Puncte : 5367
Data de inscriere : 25/07/2010

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 2:56 pm

=)) ai clan bun ma Smile gg nu mai pot de ras la link-u ala =))
Sus In jos
XaN
Private
Private
XaN


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5146
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : iasi

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 11:33 am

le tare clanul a avut meciuri?
Sus In jos
http://www.premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 1:14 pm

Ie tare?cum adica?
Sus In jos
XaN
Private
Private
XaN


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5146
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : iasi

Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 1:39 pm

eu sunt din iasi si am auzit de angelo in special ca joaca bine daca are in clan playeri ca el ca valoare nus cum ar putea cineva sa mai castige Very Happy
Sus In jos
http://www.premiihacked.forumgratuit.ro
Guest
Vizitator




Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 10:17 am

ok ms de complimente
Sus In jos
Continut sponsorizat





Clanul Spaim@,membrii +mult staff Empty
MesajSubiect: Re: Clanul Spaim@,membrii +mult staff   Clanul Spaim@,membrii +mult staff Icon_minitime

Sus In jos
 
Clanul Spaim@,membrii +mult staff
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Clanul Spaim@ dar cu alt nume - noutati si mult staff
» Cerere in clanul Spaim
» Provoc cl spaim@
» Logo Spaim@
» pentru Spaim@ Angelo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum official premii.idle.ro :: Premii Community :: Clanul Spaim@ prezentare-
Mergi direct la: